top of page

SIA "FLEIT" jaunumi

AR ROKĀM DARINĀTS. RAŽOTS LATVIJĀ.

Kakla siksnas suņiem un citi ādas aksesuāri mājdzīvniekiem:  pavadas, uzpurņi u.c.

Kakla siksnas

SIA Fleit ražotās kaklasiksnas ir 100% roku darbs un Latvijā ražots produkts. Mums ir svarīgi saviem klientiem piedāvāt augstas kvalitātes produkciju no dabīgās ādas, tādēļ mēs ar lielu uzmanību pievēršam tieši ražošanas procesam, rūpīgi izstrādājot katras kaklasiksnas dizainu. Papildus standarta izmēru un dizainu klāstam, mēs piedāvājam arī personalizētas kaklasiksnas, sniedzot iespēju klientiem izvēlēties krāsu, dažādus aksesuārus un pat iegravēt savu mājdzīvnieka vārdu. Mēs esam lepni par to, ka katrs mūsu izstrādājums ir unikāls un palīdz stiprināt saikni starp mājdzīvnieku un tā saimnieku. Atbalstīt vietējo ražošanu nozīmē izvēlēties ilgtspējīgu un atbildīgu pieeju, tādēļ mēs esam pateicīgi par katru klientu, kurš izvēlas mūsu produktus, lai padarītu savu četrkājaino draugu dzīvi labāku!

Kakla siksnas suņiem

Ādas aksesuāri mājdzīvniekiem

Piedāvājam plašu kvalitatīvu produktu klāstu jūsu četrkājainajiem draugiem. Mūsu sortimentā ietilpst pavadas, uzpurņi, ādas somiņas, numuru turētāji un ādas krūšu siksnas, kas visi ir izgatavoti, domājot par jūsu mājdzīvnieka ērtībām un stilu.
Piedāvājam Latvijā ražotas suņu kakla siksnas, kas apvieno kvalitāti un dizainu. Izvēlieties ādas kakla siksnas suņiem vai kakla siksnas, kas izrotātas ar Swarovski kristāliem, lai piešķirtu jūsu mājdzīvniekam izsmalcinātu izskatu. Pie mums var pasūtīt arī personalizētas kakla siksnas, kas radītas pēc jūsu vēlmēm un idejām.

Vai meklējat pavadas lieliem vai mazākiem suņiem? Mūsu klāstā atradīsiet gan kakla siksniņas un pavadiņas kucēniem, gan dresūras kakla siksnas, kā arī drošām pastaigām piedāvājam ādas uzpurņus un ādas krūšu siksnas.

Ādas aksesuāri mājdzīvniekiem
bottom of page